Prihlásenie

Prihláseným užívateľom sú dostupné ďalšie materiály a informácie. Prosím, zaregistrujte sa!Deň veselých zúbkov 2. ročník 2013

  Deň veselých zúbkov 2. ročník 2013

 

       Po úspešnom prvom ročníku nás spoločnosť dm drogerie market oslovila usporiadať druhý ročník Dňa veselých zúbkov.

       Cieľom projektu je zaujímavou a hravou formou vzbudiť u detí záujem o čistenie zúbkov, naučiť ich v rannom veku vhodnú techniku čistenia a najmä v tomto smere vzdelať aj rodičov, aby vedeli svojim deťom vytvárať správne návyky pri starostlivosti o chrup.

       Projekt má niekoľko fáz. Hlavným zámerom je pripraviť pre deti a rodičov Deň veselých zúbkov. Počas doobedňajšej činnosti sme si s deťmi pozreli pesničku Veselé zúbky, ktorú špeciálne pre tento projekt naspieval Miro Jaroš. Povedali sme si o správnom postupe čistenia zúbkov a hneď sme si to aj prakticky vyskúšali.  Pozreli sme si inštruktážne video a nakoniec sme vyfarbili obrázok Bibi a Bibka.

      Tento ročník kladie dôraz hlavne na spoluprácu s rodičmi, lebo oni sú tí, ktorí vytvárajú svojim deťom návyky. Rodičov sme pozvali do škôlky a mali sme aj pre nich pripravený program. Na úvod rodičia dostali krátky kvíz. Detičky zaspievali spolu s pani učiteľkou pesničku Veselé zúbky. Zúbková hliadka, ktorá ku nám zavítala, nám porozprávala o správnej technike čistenia zúbkov. Na záver deti dostali medaily.

       Za úspešnú realizáciu projektu v našej materskej škole deti dostanú Balíček veselých zúbkov. Poďakovanie patrí spoločnosti dm drogeria market a pani učiteľke Bc. Erike Székelyovej, ktorá už druhý rok pripravuje pre deti Deň veselých zúbkov.

     

Posledná zmena na Pondelok, 18 Marec 2013 14:26
 

Základná škola

Aktuálne
Zameranie ECZŠ
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Photo Title 1Photo Title 2Photo Title 3Photo Title 4Photo Title 5copyright: Cz ECAV na Slovensku Rožňava, Webmaster: J.O. All rights reserved .

[CNW:Counter]