Prihlásenie

Prihláseným užívateľom sú dostupné ďalšie materiály a informácie. Prosím, zaregistrujte sa!Školský výlet do Botanickej záhrady v Košiciach 2012

     

       V júni 2012 sa uskutočnil s deťmi Evanjelickej cirkevnej materskej školy v spolupráci s rodičmi jednodňový autobusový zájazd do Košíc pod vedením pani riaditeľky Jany Tomkovej.

       Za usilovnú prácu počas celého školského roka sme si zaslúžili odmenu - urobili sme si výlet do Košíc. Navštívili sme Botanickú záhradu v Košiciach, kde sme mohli spoznávať známe i menej známe rastlinky. V skleníkoch sme zažili exotické lietajúce motýle. Veľký banánovník mal skoro dozreté plody, len škoda, že sme si nemohli z nich natrhať. V jazierku sme pozorovali rozmanité rybky. 

      Pre nepriaznivé počasie, keď začalo pršať sme sa rovno spred brány Zoologickej záhrady v Košiciach museli otočiť a ísť domov. Škoda. Máme dôvod Košice navštíviť aj budúci rok. 

       Veríme, že všetci zúčastnení, rodičia, deti aj pani učiteľky spolu prežili príjemný deň. V autobuse deti už ani uspávanku nepotrebovali, lebo od únavy spokojne zaspali.

 

Základná škola

Aktuálne
-------------------
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Photo Title 1Photo Title 2Photo Title 3Photo Title 4Photo Title 5copyright: Cz ECAV na Slovensku Rožňava, Webmaster: J.O. All rights reserved .

[CNW:Counter]

Reklamný panel